Otvorili sme pre Vás máš eshop kartoner.sk

KLOPOVÁ PREPRAVNÁ KRABICA - zákazková výroba

Zo všetkých existujúcich typov krabíc sa najviac používa krabica typ fefco 0201. Možno viac ako všetkých ostatných typov dohromady. Je to krabica na skupinové balenie a prepravu tovaru. Zriedka sa do nej balí jeden kus výrobku. Od kedy bola vymyslená v Amerike pred viac ako 100 rokmi, do dnešného dňa, sa nenašla žiadna iná krabica, ktorá ponúka lepší pomer ceny a užitočnosti.
Akú klopovú krabicu nám viete vyrobiť?

Krabice dokážeme vyrobiť takmer v akomkoľvek rozmere, v bielo-hnedej alebo hnedo-hnedej farbe, od 1 až po veľa kusov - cena krabice sa odvíja od počtu kusov. Neváhajte nás kontaktovať.

Prečo sa cena za krabicu odvíja od celkového objednaného množstva?

Keď sa pozrieme ako vyzerá klopová krabica v rozloženom stave (pred lepením), vidíme, že pri jej výrobe nevzniká skoro žiadny odpad. Treba rátať s tým, že bez odpadu môžeme vyrobiť krabicu od minimálneho množstva 500 m² lepenky. Čim väčšia krabica je, na 500 m² lepenky treba menši počet kusov a opačne. Samozrejme, dá sa vyrobiť aj malé množstvo krabíc, ale vtedy sa robí z univerzálneho hárku ( napr. 2m x 1m, 2m x 1,5m atď...) a vzniká odpad ktorý sa musí zohľadniť v cene krabice.

Ako si viem sám zistit koľko m² lepenky bude treba na moj rozmer a počet krabíc?